Przemysłowe Terminale Wagowe z pełną klawiturą QWERTY lub ekranem dotykowym

Sys_OWTerm

SYS_OWTerm

PRZEMYSŁOWY TERMINAL WAGOWY Z PEŁNĄ KLAWIATURY QWERTY

Sys_OWTerm jest polskim terminalem wagowym w 100% przystosowanym do pracy w trudnych warunkach występujących w zakładach przetwórstwa spożywczego. Istnieje możliwość podłączenia do niego wielu urządzeń wykorzystujących interfejs transmisji danych. Jego konstrukcja umożliwia instalację praktycznie w dowolnym miejscu (ściana, podest, wolnostojący słupek).

Sys_OWTouch

SYS_OWTouch

PRZEMYSŁOWY TERMINAL WAGOWY Z EKRANEM DOTYKOWYM

Sys_OWTouch jest wysoko specjalizowanym terminalem wagowym wyposażonym w dotykowy panel. Dzięki szczelnej, kwasoodpornej obudowie przystosowany jest do pracy w najcięższych warunkach, jakie występują w zakładach mięsnych.
Obudowa

Stal nierdzewna. Klasa odporności IP 65

Ekran

17” wykonany w technologi APR (1280x1024)

Procesor

Dwurdzeniowy Intel ATOM D525 1.8 GHz/1MB

Pamięć

800 Mhz DDR3 SDRAM SO-DIMM (max. 2GB)

Karta Sieciowa

Dwa porty GbE Realtek RT8111E

Grafika

GMA3150 400 Mhz

Porty

5 x Rs232 – Możliwość podpięcia USB i PS/2

HDD

16GB EverGreen Plus 2.5” SSD (S-CAP) MLC

Sterownik kolczyków

Sterownik kolczyków jest urządzeniem skonstruowanym specjalnie dla zakładów mięsnych. Szczelna, kwasoodporna obudowa wytrzymuje najtrudniejsze warunki w zakładach. Czytnik kolczyków umieszczany jest zaraz za klatką ubojową (strefa brudna). Wykorzystywany jest zachowania odpowiedniej kolejności sztuk na linii ubojowej.

Terminale POS w szafkach ze stali kwasoodpornej

Terminal POS, wraz z drukarką i czytnikiem umieszczany jest w szafce ze stali kwasoodpornej. Szafka posiada drzwiczki uchylane do góry. Wyposażona jest w dwa blaty. Na jednym umieszczany jest terminal POS, na drugim drukarka etykiet, lub drukarka laserowa A4. Oba blaty są wysuwane, co umożliwia w prosty sposób np. wymianę etykiet w drukarce. W szafce możemy umieścić :

  • Terminal POS
  • Drukarkę etykiet / drukarkę laserową A4
  • Czytnik kodów kreskowych wraz z bazą dokującą